Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Uşak Led Ekran Servisi

Uşak Led Ekran Servisi

Led ekran, mavi, yeşil ve kırmızı ledlerin farklı kriterlere göre konumlandırılması sayesinde oluşan teknolojik bir üründür. Büyük görünümlü bu ekranlar firmaların reklam çalışmalarında çok yardımcı olmaktadır. Sadece reklam ve tanıtım çalışmalarında değil, eğlence ve eğitim, öğretim alanlarında da led ekranlara gereksinim duyulmaktadır. Genel olarak firmaların kendini daha iyi yere taşıması ve hedef kitleye daha rahat ulaşması adına led ekranlara gereksinim duyulur.

Led ekranlar pek çok açıdan kullanıcılara avantaj sunar. Parlaklık değerleri diğer ekran türlerine göre daha iyidir ve gün ışığında bile LCD ekranlara nazaran daha profesyonel çalışma gösterirler. LED ekranların çok daha verimli çalışma prensipleri bulunmaktadır. Genel olarak avantajlarını şu şekilde gösterebiliriz;

 • İç bükey ve dış bükey yüzeylerde ayarlanabilir esnetme özelliği vardır.
 • Sıcak ve soğuk hava koşullarında dayanıklılık sağlar.
 • Modüler yapıya sahip olduklarından ötürü tercih edilen boyutlarda üretilmeleri mümkündür.

İç Mekan ve Dış Mekan Led Ekran Sistemleri

Mobiled olarak iç mekan ve dış mekan led ekran sistemlerinde güvenle hizmet vermekteyiz. Profesyonel olarak çalışma sergileyen ekibimiz led panel kapsamında da sizlere yardımcı olmaktadır. Led paneller de geniş alanlarda tercih edilir. İç mekan led ekran ürünleri homojen görüntü verme özelliğine sahiptir. Geliştirilmiş modüler yapıları sayesinde çok kolay bir şekilde montaj ve de montaj işlemleri yapılır. İç mekan led ekranlar sessiz çalışma prensibine sahiptir bu nedenle rahatça kullanılabilir.

Dış mekan led ekranlar geniş alanlarda tercih edilir. Enerji modu sayesinde fazla enerji tüketmezler. Hava koşullarından etkilenmesi de söz konusu değildir. Dış mekan led ekranlar son derece idealdir. İç mekan ve dış mekan led ekranların verimli bir şekilde kullanılması için bakımlarının aksatılmaması gerekir. Herhangi bir aksaklıkta da geç kalmadan tamiratının yapılması gereklidir. Bizler de Uşak 64 led ekran firmamız olarak sizlere en iyi şekilde destek olmaktayız. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü;

 • 01 Memnuniyetiniz önceliğimiz.

  Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

 • 02 En doğru fiyatlandırmayı çalışırız.

  Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

 • 03 Ekibimiz işlerinde uzman.

  Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Ekibimiz daima sizinle.