Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Iğdır Led Ekran Servisi

Iğdır Led Ekran Servisi

Iğdır 76 led ekran servisi hizmetlerimizde sizlere en iyi şekilde çalışma sergilemekteyiz. Kusursuz hizmet sunan firmamız en güzel biçimde led ekran servisi sunarak her türlü gereksiniminizi tek noktadan halletmektedir. Bu sayede ürün satışı için başka firma, teknik servis için başka firma arayışına girmenize gerek kalmaz. Pek çok firma Mobiled firmamızı bu sebeplerden ötürü tercih etmektedir. Çünkü 20 yılı aşkın süredir hem satış, hem kiralama hem de teknik servis hizmeti vererek tüm led ekran gereksinimlerini tek çatı altında topladık.

Kurulduğu günden bu güne değin her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız uygun fiyat politika ile çalışmaktadır. Bu sayede sizler de bütçenizi aşmadan firmamızdan en iyi hizmeti temin edebilirsiniz. Led ekran ürünlerinde son teknolojik sistem ile çalışma gösteren teknik servis ekibimiz genelde aynı gün içinde sorunlara çözüm üretmektedir. Sürecin uzaması gerektiğinde sizleri bu konuda bilgilendirerek, mağdur olmanızı önlemekteyiz.

Led Ekran Servis Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Led ekran servis seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında öncelikle hizmet aldığınız firmanın güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Çünkü güven her şeyden önce gelir. Sonrasında uzman bir şekilde hizmet sunduğundan, garantili hizmet sunduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde aldığınız hizmetten verim alamayabilirsiniz.

Mobiled olarak kurulduğumuz günden bugüne değin her zaman profesyonelce hizmet sunmayı amaçladık. Sunduğumuz her hizmette garanti süresi verdik ve hiçbir zaman firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin mağdur olmasına neden olmadık. Çünkü sizlerin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önemlidir.

Led Ekran Servis Ücretleri

Led ekran ve led panel servis ücretleri pek çok duruma göre farklılık göstermektedir. Öncelikle teknik servis hizmetlerinde kullanılacak yedek parça, yapılacak arıza giderme işlemi ve kullanılan ekipman durumu ücretlerde farklılık yaratmaktadır. Sizlere net fiyat teklifi sunabilmemiz için yapmanız gereken ürünü bize getirerek ya da bizi çağırarak sorunun tespit edilmesini sağlamanızdır. Uzman ekibimiz arıza tespiti gerçekleştirdikten sonra sizlere net fiyat teklifi sunacaktır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü;

  • 01 Memnuniyetiniz önceliğimiz.

    Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

  • 02 En doğru fiyatlandırmayı çalışırız.

    Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

  • 03 Ekibimiz işlerinde uzman.

    Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Ekibimiz daima sizinle.