Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Erzincan LED Ekran Servisi

Erzincan LED Ekran Servisi

Dış mekânlar için tercih edilen LED ekran modellerinin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi de alışveriş merkezleridir. Erzincan LED ekran servisi olarak siz müşterilerimize oldukça uygun fiyatlı geniş ürün kapasiteli modele sunulur. Kendi bütçe ve kullanım alanınıza göre bir ürün seçimi yapabilirsiniz. İster iç mekan isterseniz de dış mekânlarda kullanacağınız bu ürünler oldukça avantaj sunar. Genellikle alışveriş yerlerinde tercih edilen diş mekan LED ekranlarda birbirinden farklı mağazanın reklamı yer alırken çeşitli indirim ve kampanyalar bu ekran üzerinde kişilere yansıtılır.

Aynı zamanda stadyumlarda de LED ekran modüleri teknolojisi çok fazla tercih edilir. Artık günümüzde hastane ve sokak mağazalarında da çok fazla görülmeye başladı. Stadın iç bölgesinde bulunan kısımlarda hem skorun hem de sonucun değişikliğinin yapıldığı ekranlar yer alırken diş bölümde ise, içerideki kurallar veya bazı aktiviteler stada gelen seyircilere sunulur. Bunun yanı sıra konser alanları da bu tarz LED ekranların en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesidir. LED ekran hem canlı olarak süren konserin görüntüleri aktarır. Hem de arka plan oluşumunda LED ekran kullanılır.

Dış Mekanlarda Kullanılan LED Ekranların Fiyatları Nedir?

Birçok değişik yerde kullanılan Erzincan 24 LED ekran modellerinin belirli bir fiyata oturtturulması çok zordur. Genellikle kurum veya firmaların sipariş ettiği ürünler için teknik yönden farklılıklar söz konusudur. Ebat, renk, yükseklik ve görüntü gibi çok fazla konuda farklı etmen bulunur. Bu tür etmenler göz önünde bulundurulduğu zaman alıcıların standart bir fiyat üzerinden LED ekran siparişinde bulunması bir hayli zordur. Bu nedenle kişiler LED ekran alımı yaparken bizim gibi işinde tecrübeli bir firma ile görüşerek fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yalnızca alım ve satım değil aynı zamanda firmamız bakım ve onarım konusunda da oldukça deneyimli ve tecrübelidir.

LED Ekran Nerelerde Kullanılır?

LED ekranlar genellikle, açık hava reklamcılığı için, binaların yüzey kaplamasında, hizmet sektöründe, sahne uygulamasında, kapalı alan reklam mecralarında, firma tanıtım yerlerinde, toplantılarda, defilelerde, hastanelerde, mağaza, otel, turistik alanlarda, mobil uygulamada, fuar stantlarında, açılış sırasında, alışveriş merkezlerinde, futbol sahalarında ve daha birçok spor faaliyetlerinde LED panel kullanılır

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü;

  • 01 Memnuniyetiniz önceliğimiz.

    Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

  • 02 En doğru fiyatlandırmayı çalışırız.

    Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

  • 03 Ekibimiz işlerinde uzman.

    Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Ekibimiz daima sizinle.