Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Amasya  Led Ekran Servisi

Amasya  Led Ekran Servisi

Som yıllarda çok popüler olan Amasya Led Ekran dış ve iç mekanlar için kullanılan en iyi çözünürlüğe sahip Led ekran modelleri olarak bilinir. Dış mekan ürünleri olan lambalar arasında ki mesafe fazla olduğu için, uzaktan net görüntü verme özelliği taşır. Buna bağlı olarak kar yağmur gibi olumsuz hava şartlarında sorunsuz bir şekilde çalışma özelliğine sahiptir. Led lambaların yer alan Led maskeler güneş ışığı aldığı zamanlarda dahi, kırılmayı en düşüğe indirerek net bir görüntü verir.

Yine dükkan dış tabelası, binaların ön cepheleri, bilgilendirme panoları gibi açık havada yapılan tanıtımlar için tercih edildiği çoğu noktada dikkat çeker. Wi-Fi Bağlantı ve ya  CAT-6 bağlantısı ile anlık veri gönderimi yapma özelliği bulunan Amasya 05 LED ekran sayesinde, hem tanıtım videolarını ve hem de ürün görsellerini başarılı bir şekilde sunabilir ve  ışık şiddetinin yüksek olmasından dolayı daha dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz.

Amasya LED Ekran Özellikleri

Led ekranlar gün ışığında bile parlamalardan etkilenen bir ürün değildir  ve yüksek parlaklık oranı ile net bir görüntü sağlamak amaçlı kullanılır. Dış Mekanlarınız için istediğiniz konuda başarılı bir sonuç almak el de etmek için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Devamlı gelişen ekran teknolojisinden dolayı hem gece hem de gündüz tercih ederek, daha fazla kitle elde edebilirsiniz. Her özelliği ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran led ekranlar reklamcılık alanında da en çok tercih edilen teknolojiler arasında bulunur. Dış ve iç mekanlar için tercih edilen led ekran teknolojisi, hitap ettiği kitlenin daha fazla olması nedeniyle, büyük boyutlarda seçilir.

Amasya LED Ekran Servis İmkanları

Büyük boyutlarda tercih edilen led ekranlar daha çok ışık kaynağının kullanılmasına ve çelik profillerin daha çok tercih edilmesine sebebiyet verir.  Dış mekan led ekranlarda maliyet daha fazla olsa da  daha çok kişiye ulaşma imkanı sağladığı için firmaların en çok tercih ettiği teknolojiler arasında bulunur. Siz de LED panel konusunda bilgi almak için, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü;

  • 01 Memnuniyetiniz önceliğimiz.

    Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

  • 02 En doğru fiyatlandırmayı çalışırız.

    Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

  • 03 Ekibimiz işlerinde uzman.

    Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Ekibimiz daima sizinle.