Telefon İle Hemen Ara
Telefon İle Hemen Ara
Afyon Led Ekran Servisi

Afyon Led Ekran Servisi

 Afyon led ekran hem dış hem de iç mekanlar için tercih edilen bir üründür ve yüksek parlaklık ve su gibi dış faktörlere karşı korunaklı bir yapıya sahiptir.  Bu ürünlerin en önemli yapı özelliği dış mekanlar için uygun IP65 faktörüne sahip olup özel büküm ve kilit yapıları gibi özelliklerinin olmasıdır. Uzun ömürlü ve yüksek ışık gücüne sahip olan led ekranlar yatay olarak 140° dikey olarak 120° geniş bakış açısı ve enerji tasarrufu sağlaması ile dikkat çeker. Dış mekan Led Ekranlar açık alan ve özellikle uzak mesafeden net görüntü sağlamaktadır. Bu ürünlerin geneli, tanıtım videoları ürün görselleri ya da canlı yayın görüntüleri yansıtma amaçlı tercih edilir.

LED Ekran Çeşitleri

LED ekranlar birçok modele ayrılır ve özellikle dış mekanlar için çok önemlidir. Olumsuz hava durumundan etkilenmez. Genelllikle yapı olarak  buna uygun bir şekilde üretimleri yapılır. Afyon 03 led ekran özellikle son yıllarda görsel reklam mecralarında sağladığı hizmetle ciddi bir şekilde on plana çıkmıştır. Hizmetlerine güncel olarak devam etmektedir. Siz de güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

LED ekranlar ürüne kıyasla en büyük avantajı ışık gücünün dışında, projeksiyon cihazları gibi görüntü yüzeyi ve cihaz arasında belli bir mesafe ihtiyacı olmadığı için kolay bir şekilde çoğu noktaya konumlandırılabilirler. Genel olarak sahne tasarımlarında daha esnek bir yapı sağlarlar alan kaybının önlenmesi için de önemlidirler. Bu ürünler ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda bize ulaşabilirsiniz.

Afyon Led Ekran Fiyatları

Firmamız Led ekran satışı, üretimi ve kiralaması ve servisi konusunda siz müşterilerimiz için en uygun fiyat seçeneklerini sunar. En çok merak edilen konular arasında servis fiyatlarının ne kadar olduğu vardır. Alacağınız hizmete göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ayrıca bu konuda model ve ebat gibi detaylar son derece önemlidir. Firma seçimi alacağınız hizmet kalitesini etkiler.  Bundan dolayı ilk olarak bu konuya dikkat edilmesi gerekir. Siz de bizden LED panel konusunda ve diğer tüm konularda istediğiniz zaman bizden hizmet alabilirsiniz.

Neden Biz?

Neden bizi tercih etmelisiniz? Çünkü;

  • 01 Memnuniyetiniz önceliğimiz.

    Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız.

  • 02 En doğru fiyatlandırmayı çalışırız.

    Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

  • 03 Ekibimiz işlerinde uzman.

    Sektörde 35 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile bilgi teknolojisi sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizleri eş zamanlı bilgilendiriyor, rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Ekibimiz daima sizinle.